• Свеж
AbilityOne® - NSN5584987-USB Флеш Драјв-4GB
zoom_in

AbilityOne® - NSN5584987-USB Флеш Драјв-4GB

DEN 444.96

Стока
check Во продавницата

7045015584987 Пренослив уред за складирање во ултра тенок формат. Технологија за приклучување и играње. Не ги блокира СОСЕДНИТЕ USB порти. Компатибилен СО USB 1.0, WIN2000/NT/ME/XP/Vista/7, Mac OS9+, Linux 2. Брзина на читање 30МБ/сек. Брзина На Пишување 20мб/сек; врв 25МБ/сек. Поддржува пекција на лозинка. Не е потребен возач за повеќето оперативни системи. LED индикаторско светло вклучено кога се користи. Издржливо и сигурно задржување на податоците за складирање за 10+ години.000 Гр отпорност на удари. Не е потребна надворешна моќност. Доживотна гаранција.

Поврзани производи..