• Свеж
22 парчиња 20мм*8,5 мм*1мм тефлонски заптивка за миење прстен рамен отпорност на висока температура подлошки дихтунзи Поли тетра флуороетилен
zoom_in

22 парчиња 20мм*8,5 мм*1мм тефлонски заптивка за миење прстен рамен отпорност на висока температура подлошки дихтунзи Поли тетра флуороетилен

DEN 1054.40

Стока
check Во продавницата

Број на модел : DASKN123 KNKDFBSD Самостојни материјали : Обработка На Метали. Сертификација : НИКОЈ. Потекло : Континентална Кина. Број на модел : DASKN123 KNKDFBSD. Самостојни материјали : Обработка На Метали. Сертификација : НИКОЈ. Потекло : Континентална Кина. надворешен дијаметар * внатрешен дијаметар * дебелина специфики на предметот : Број На Модел : daskn123kdfbsddiy материјали : metalworkingcertification : NONEOrigin : Континентална Кина.

Поврзани производи..