• Свеж
Леофото ХХ-22 Навалување Адаптер/Конвертор Со Панирање База за 22мм Статив Центар Колона
zoom_in

Леофото ХХ-22 Навалување Адаптер/Конвертор Со Панирање База за 22мм Статив Центар Колона

DEN 1.67

Стока
check Во продавницата

●Се вклопува Буквално Секој Статив со Централна Колона од 22мм и Дополнителна Кратка Централна Колона ● 360° Панирање База. + Заби Навалување Заклучување. Максимално Оптоварување 6кг (13лб). ● Основен Дијаметар 41мм. + Одговара На Леофото ЛХ-225ЦТ, ЛХ-224ЦТ. ●Се вклопува Буквално Секој Статив со Централна Колона од 22мм и Дополнителна Кратка Централна Колона. ● 360° Панирање База. + Заби Навалување Заклучување. Максимално Оптоварување 6кг (13лб). ● Основен Дијаметар 41мм. + Одговара На Леофото ЛХ-225ЦТ, ЛХ-224ЦТ.

Поврзани производи..