• Свеж
1 парчиња м125 внатрешен дијаметар 2,5 мм дебелина рамна заптивка за миење прстен подлошки за дупки црвени бакарни подлошки подлога за перничиња за подлога 135мм-160мм О?
zoom_in

1 парчиња м125 внатрешен дијаметар 2,5 мм дебелина рамна заптивка за миење прстен подлошки за дупки црвени бакарни подлошки подлога

DEN 1151.84

Стока
check Во продавницата

Големина : М125х160ммх2, 5мм број На Модел : ДСАМКМ23НФ. Сертификација : НИКОЈ. Големина : М125х160ммх2, 5мм. број На Модел : ДСАМКМ23НФ. Сертификација : НИКОЈ. Внатрешен дијаметар x надворешен дијаметар x дебелина специфики : Број На Модел : DSAMKM23 NFCertification : NONEOrigin : Континентална Кина.

Поврзани производи..