• Свеж
Јас Ihayner Женски Ранец 3-парчиња Мода Стп Кожа Едноставен Дизајн Торби Патување Книжарница
zoom_in

Јас Ihayner Женски Ранец 3-парчиња Мода Стп Кожа Едноставен Дизајн Торби Патување Книжарница

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

●Материјал : ранецот е изработен од висококвалитетен стп кожен материјал, убави шевови и облога од ткаенина, што е модерно и издржливо Кога ќе ја допрете торбата, поставата е издржлива и мазна, не е лесна за носење или кинење. Ставете го на суво, ладно и проветрено место и избегнувајте изложување на хемикалии, шила и топло место, очекувајте исчистете го со сува мека крпа кога ќе добие дамки. Големина : Ранец чанта мерка 9,06 инчи (Л) x 5,51 инчи (W) x 9,84 инчи (Ж), тркалезна синџир торба за рамо мерка 6,69 инчи (Г) x 1,97 инчи (W), картички држач мерка 4,33 инчи (Л) x 0,79 инчи (Дебелина) x 2,76 инчи (Ч). +Симпатичен и Трендовски Дизајн : 5 модни бои за избор. Симпатичниот, мини ранец за девојки/жени доаѓа со две прилагодливи ремени за рамо, што е едноставно, модно и шармантно, лесно ги привлекува погледите на сите. Разноврсниот ранец е совршен за многу прилики : Школување, патување, шопинг, собирање и пешачење, што ве прави попривлечни меѓу толпата. Совршен за викенд бегство торба,колеџ торба, многу змија за одат на шопинг или прават активности на отворено. ●Нуди Удобна услуга По продажбата : ги охрабруваме нашите клиенти да контактираат со нашата услуга за клиенти, ќе одговориме во работен ден и ќе дадеме се од себе за да ве сервисираме. ?3 парчиња Девојки Симпатична Мини Ранец Чанта Стп Кожа Мода Рамо Торба За Жени Торбичка Патување Дневни Пакети Училишна Торба ?Совршени Комплети : мини ранец со симпатична пом пом*1 тркалезна чанта за рамо*1 Држач За Картички*1 ?Симпатичен и стилски изглед, убав приврзок за реси, погоден за разни прилики како што се состаноци, забави, патувања, шопинг итн.

Поврзани производи..