• Свеж
LXXSH Домаќинство Паметни Индукција Ѓубре Може СО КАПАК 7L Бања Ѓубре Може Со Тоалет Четка И Ткиво Кутија Нерѓосувачки Челик Автоматски Ѓубре Може
zoom_in

LXXSH Домаќинство Паметни Индукција Ѓубре Може СО КАПАК 7L Бања Ѓубре Може Со Тоалет Четка И Ткиво Кутија Нерѓосувачки Челик Автоматски Ѓубре Може

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

Мултифункционална интелигентна корпа за отпадоци, корпа за отпадоци, четка за тоалет и дизајн на фиоки за хартија три во едно, лесна за складирање, заштеда на време и задоволување на вашите различни потреби Целото буре е запечатено за да го ограничи мирисот на ѓубре, да спречи прелевање ѓубре и да го одржува домот чист. Двојна кофа со дизајн на рачка, лесна за извлекување, лесна за чување, лесна за чистење; дизајн на прстен под притисок, скриена кеса за ѓубре, хигиенска и убава. без допир! Само движењето на раката го отвора капакот. Препорачуваме да ја користите оваа корпа за рециклирање во канцеларии, бањи, спални соби итн. Моќна кујна ѓубре може. Дизајн на прстен за притисок во домот, скриена кеса за ѓубре, хигиенска и убава. без допир! Само движењето на раката го отвора капакот.Препорачуваме да ја користите оваа корпа за рециклирање во канцеларии, бањи, спални соби итн. Моќна кујна ѓубре може.Корпата за отпадоци е навистина елегантна и убава. Тенки и компактни корпи за отпадоци може да се користат во тесни агли, а мртвите агли можат ефикасно да се користат. Материјал : нерѓосувачки челик капацитет на производот : 7Л /1,8 литрископ на примена : тоалет, бања, итн.Пакетот Вклучува : 1*ѓубрето : 1. Ве молиме потврдете ја големината и бојата пред да ја купите.

Поврзани производи..