• Свеж
Сп Гаџети Далечински Столб За Гопро
zoom_in

Сп Гаџети Далечински Столб За Гопро

DEN 240.00

Стока
check Во продавницата

Компатибилен СО херој, ХЕРО2, ХЕРО3, Херо3плус и ХЕРО4 камери Далечински Зафат Со Мек Допир Со Двоен Дијаметар. Нова Вртлива Глава од 360 степени, Прилагодлив Ремен за Зглоб. Се протега до 23 инчи. Оди Про Безжичен Далечински И Паметен далечински приемник домување, далечински не се вклучени. СП Гаџети ГОПРО ДАЛЕЧИНСКИ ПОЛ 23"Црна Мали.

Поврзани производи..