• Свеж
Cablecc Матична Плоча 9Pin 10pin Женски Домување На Двојна USB 2.0 Машки Тип-Кабел 50cm
zoom_in

Cablecc Матична Плоча 9Pin 10pin Женски Домување На Двојна USB 2.0 Машки Тип-Кабел 50cm

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Претворете ја Внатрешната порта за заглавие на матичната плоча во две МАШКИ ПОРТИ USB 2 Компактниот кабел може да се вметне директно и не бара дополнителни додатоци. Градење ВО USB2. 0 со до 480 MBit/s. приклучок За Конвертор за главната плоча, Се Вклопува во секое заглавие USB 2. Претворете ја Внатрешната порта за заглавие на матичната плоча во две МАШКИ ПОРТИ USB 2. Компактниот кабел може да се вметне директно и не бара дополнителни додатоци. Градење ВО USB2. 0 со до 480 MBit/s. приклучок За Конвертор за главната плоча, Се Вклопува во секое заглавие USB 2. Матична плоча 9 Pin 10pin Женски Домување На Двојна USB 2.0 Машки Тип-Кабел 50cm Конвертирате внатрешна матична плоча заглавие Порта на две USB 2.0 машки порта компактниот кабел може да се вметне директно и не бара дополнителни додатоци. Приклучок за конвертор за главната плоча, Се Вклопува во секое заглавие USB 2. Градење ВО USB2. 0 Со Должина до 480 MBit/s : 50cm.

Поврзани производи..