• Свеж
АЦЕ СТАКЛО 5872-51 Серија 75/50 Епоксидна Обложена Флеш Хроматографија Колона Без Диск, 75 мм ПРОЕКТ, 12 Должина
zoom_in

АЦЕ СТАКЛО 5872-51 Серија 75/50 Епоксидна Обложена Флеш Хроматографија Колона Без Диск, 75 мм ПРОЕКТ, 12 Должина

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Колони достапни со или без пор Б (70-100м) запечатен-во пржен диск. Заеднички стегач, исто така, достапни. Комплетната ставка се состои од колона, резервоар, адаптер за контрола на проток и стегач. Земја на потекло : Сад. Колони достапни со или без пор. Б (70-100м) запечатен-во пржен диск. Заеднички стегач, исто така, достапни. Комплетната ставка се состои од колона, резервоар, адаптер за контрола на проток и стегач. Земја на потекло : Сад.

Поврзани производи..