• Свеж
Хепа Филтер Крпа Крпа Компатибилен Со Xiaomi Mijia Само-Чистење Робот Вакуум Четка Про STYTJ06ZHM Резервни Делови
zoom_in

Хепа Филтер Крпа Крпа Компатибилен Со Xiaomi Mijia Само-Чистење Робот Вакуум Четка Про STYTJ06ZHM Резервни Делови

DEN 745.60

Стока
check Во продавницата

Лесен за инсталирање без дополнителен напор и време Главни материјали : изработени од висококвалитетни материјали, лесни за чистење. Подготвен за употреба, удобен, хигиенски, безбеден, ефикасен и чист. За да го продолжите работниот век на додатоците, ве молиме редовно чистете ги. Тој е мек и нежен и нема да ја оштети површината на подот. Погоден е за тврдо дрво, ламинат, мермер, керамичка плочка, дрво и други површини, теписи итн. Лесен за инсталирање без дополнителен напор и време. Главни материјали : изработени од висококвалитетни материјали, лесни за чистење. Подготвен за употреба, удобен, хигиенски, безбеден, ефикасен и чист. За да го продолжите работниот век на додатоците, ве молиме редовно чистете ги. Тој е мек и нежен и нема да ја оштети површината на подот. Погоден е за тврдо дрво, ламинат, мермер, керамичка плочка, дрво и други површини, теписи итн. Боја : како што е прикажаноматеријал : пластика+содржина на крпа : 4 х хепа филтер4 х џогер крпа2 х држач за џогерсамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.Забелешка : Лесното снимање и различните дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Дозволената грешка при мерењето е +/- 1-3см.Почитувани клиенти, добредојдовте во нашата продавница, работете со интегритет, нашата продавница е специјализирана за продажба на производи за правосмукалка, добредојде на клиентите да дојдат и да купат.

Поврзани производи..