• Свеж
Iesooy Вентилатор За Ладење За Xbox Серија X, Xbox Серија X Држач За Ладење Со 3 Нивоа Прилагодлив Систем За Вентилатор За Ладење Со Брзина, Низок Шум, Дополнителни 3 USB Порта,
zoom_in

Iesooy Вентилатор За Ладење За Xbox Серија X, Xbox Серија X Држач За Ладење Со 3 Нивоа Прилагодлив Систем За Вентилатор За Ладење Со Брзина,

DEN 335.84

Стока
check Во продавницата

❆€Ефикасен Систем За Ладење На Вентилаторот Q : вентилатори за Ладење специјално дизајнирани ЗА XBOX Серија X овој вентилатор за ладење xbox Series X има вграден вентилатор со голема брзина кој брзо го исфрла топол воздух во конзолата од врвот и од страните. Поефикасно ја намалува температурата на конзолата и го зголемува нејзиниот животен век. ❆●3-брзински прилагодлив вентилатор за ладење q : држачот за ладење xbox серија x од XBOX Серијата X може да се прилагоди во три брзини преку прекинувач за допир. 3 лед индикаторските бои означуваат 3 брзини на вентилаторот, зелена, сина, портокалова (што одговара на три брзини со голема брзина/средна брзина/мала брзина соодветно), исклучувањето значи запирање. Три брзина на вентилаторот за задоволување на вашите различни потреби. ❆€Нова надградба, значително намалување на бучавата q : брзината на вентилаторот xbox series x е 1800-2200 RPM, што го максимизира волуменот на воздухот додека ја минимизира бучавата. Вертикалните воздушни канали се специјално дизајнирани за протокот на воздух на главната единица и се вклопуваат во воздушните канали на четирите агли на дното на главната единица за непречено да ја исфрлаат топлината од дното кон врвот. ❆€Шарени RGB Светла Q : Уникатен rgb светлосен дизајн, може да менува различни бои, вклучувајќи 6 единечни бои и една мешана боја, можете да поставите различни бои во секое време за да создадете чувство за атмосфера За Xbox Серија X игри; со независен прекинувачот за допир може да се смени или вклучи/исклучи во секое време.

Поврзани производи..