• Свеж
T18-BL Долг Конусен 0,008 / 0,2 mm Врв За Лемење ЗА FX-888 FX-888D FX-8801 FX-600 Baku 878-L2 FX888D FX8801 FX600 Ace Бренд Лемење Железо Совети
zoom_in

T18-BL Долг Конусен 0,008 / 0,2 mm Врв За Лемење ЗА FX-888 FX-888D FX-8801 FX-600 Baku 878-L2 FX888D FX8801 FX600 Ace Бренд Лемење Железо Совети

DEN 208.00

Стока
check Во продавницата

Т18-БЛ Долг Конусен 0,008 " / 0,2 мм Врв за Лемење Т18 Замена Висококвалитетен Врв За Лемење Совети За Лемење Совети За Рачка Врвот За Лемење Малку Врв За Молив Заварување Врв На Главата На Млазницата Врв На Иглата. Компатибилни Станици Пегли : FX-888 FX-888 D FX-8801 FX-600 Baku 878-L2 FX888 D FX8801 FX600. Ние Произведуваме Само Висококвалитетни Совети (Издржлив Долг Век На Траење Користејќи Време Претходно конзервирано Брзо Обновување На Температурата Без Олово Држете Ја Температурата Стабилна. Т18-БЛ Долг Конусен 0,008 " / 0,2 мм Врв за Лемење. Т18 Замена Висококвалитетен Врв За Лемење Совети За Лемење Совети За Рачка Врвот За Лемење Малку Врв За Молив Заварување Врв На Главата На Млазницата Врв На Иглата. Компатибилни Станици Пегли : FX-888 FX-888 D FX-8801 FX-600 Baku 878-L2 FX888 D FX8801 FX600. Ние Произведуваме Само Висококвалитетни Совети (Издржлив Долг Век На Траење Користејќи Време Претходно конзервирано Брзо Обновување На Температурата Без Олово Држете Ја Температурата Стабилна. Име : Т18-БЛ Долг Конусен 0,008 "/ 0,2 мм Врв За Лемење (Само Со Висок Квалитет) Ова се наша сопствена марка" КЕЦ " Употреба : овој облик на врвот погоден за лемење на мал чип делови микро компоненти како што се 0603 СМД мали смт делови смт компоненти, тесни терени, влечење лемење.

Поврзани производи..