• Свеж
ЗУОНУ Блутут Повик Паметен Часовник 4Г Ром Мажи Снимање Локална Музика Фитнес Тракер Паметен Часовник
zoom_in

ЗУОНУ Блутут Повик Паметен Часовник 4Г Ром Мажи Снимање Локална Музика Фитнес Тракер Паметен Часовник

DEN 2122.24

Стока
check Во продавницата

Ултра тенок дизајн кој беспрекорно се интегрира со секоја работа или облека за играње Е идеален избор за љубителите на спортот, различни спортски функции за стимулирање на вашиот ентузијазам за спорт. Податоците за осветленоста, вибрациите, тонот на прстенот и геометријата може да се постават според вашите желби. Има многу функции како што се потсетување, навигација, калибрација, следење и комуникација. Ставете ги функциите на телефонот што ви се потребни на вашиот зглоб и останете поврзани со телефонот, текстот, известувањата и музичките струи со само едно допирање одеднаш. Ултра тенок дизајн кој беспрекорно се интегрира со секоја работа или облека за играње. Е идеален избор за љубителите на спортот, различни спортски функции за стимулирање на вашиот ентузијазам за спорт. Податоците за осветленоста, вибрациите, тонот на прстенот и геометријата може да се постават според вашите желби. Има многу функции како што се потсетување, навигација, калибрација, следење и комуникација. Ставете ги функциите на телефонот што ви се потребни на вашиот зглоб и останете поврзани со телефонот, текстот, известувањата и музичките струи со само едно допирање одеднаш.39 инчен со висока дефиниција со целосен круг со целосна боја резолуција на екранот : AMOLED екран 454*454/24 Битни Барања За колорсистем : android систем 5.0 верзија или погоре ;i OS систем 9.0 верзија или погоре ;Поддршка bluetooth со 5.0 верзија;bluetooth верзија : Master 5.0 Господар Чип : MT2523 D/208mhz главна фреквенција/USB2.0ram : flash128mbscreen резолуција : 454*454battery капацитет : 320mah(време на подготвеност : околу 40-50 Ден /време На Употреба : околу 7-10 ден(времето на употреба Се одредува според фреквенцијата На употреба. Честата употреба ќе го намали времето на употреба)време На Полнење : околу 2-3 часа функции : *повеќе лица на часовници туркање,Прилагодени лица на часовници*Bluetooth повик/bt музика,локална музика,tws функција(Супериорен јасен аудио како звучен ефект),Временски Услови*откривање на отчукувањата на Срцето/Динамичен пулс и анализастоп часовник Педометарска Потрошувачка,Пресметка На Растојание,отчукувањата На Срцето,Крвен притисок,Кислород Во Крвта,Време /квалитет На Спиење,Вклучување И Исклучување диспалимулти спрот модел часовникне вознемирувајте режим,фенерче*откривање на спиење (Време На Спиење ,квалитет на спиење)20 : 00 часот-10 : 00 часот*повици за потсетување,СМС ПОТСЕТНИК,потсетник За пораки Од Трети страни повеќејазично притискање,Аларм за часовник,далечинска камера,Седентарен Потсетник*Подигнете Го Зглобот Или Превртете го екранот 90 степени,прилагодување На Лцд Леснотијата,Време На Исклучување на екранот Прилагодување часовник Јазици : англиски, поедноставен кинески, јапонски, германски, француски, шпански, руски, италијански, португалски, турски јазици : Поедноставен кинески, ТРАДИЦИОНАЛЕН КИНЕСКИ, англиски, јапонски, ФРАНЦУСКИ, германски, шпански, италијански, португалски, Дански, руски, чешки, полски, тајландски, шведски, Фински, Холандски, Корејски, украински, турски, хебрејски, Indiпски, Индиски*320мах Голема батерија,супер долго време на Подготвеност,синхрони податоци на списокот со апликации : 1x оригинален паметен часовник1 x Полнач1 x Упатство за употреба1 X Оригинален боксело, задоволство Ми Е Да Ти служам.

Поврзани производи..