• Свеж
Фото Стик ЗА ТЕЛЕФОН USB 3.0 Флеш Диск, 256gb Телефон За Складирање Меморија Стап За Телефон 13/ 13pro/ 12/ 12mini, Палецот Диск За Рампа/Компјутер/Лаптоп Фотографирајте Го Телефо?
zoom_in

Фото Стик ЗА ТЕЛЕФОН USB 3.0 Флеш Диск, 256gb Телефон За Складирање Меморија Стап За Телефон 13/ 13pro/ 12/ 12mini, Палецот Диск За Рампа/Компјутер/Лаптоп

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

● Андроид Со ГОЛЕМА БРЗИНА треба да ја вклучи функцијата ОТГ USB флеш-уред за уред за складирање на телефонски стапчиња со Елегантен Андроид треба да ја вклучи функцијата OTG. USB флеш-уред за уред за складирање на телефонски стапчиња со Елегантно и специјално пакување, совршено како подарок за вашите lovesубови и пријатели. €4-ВО-1 ТЕЛЕФОНСКИ ПАМЕТЕН ДИСК ЗА ПОВЕЌЕ УРЕДИ ● USB флеш-уредот ЗА телефонска фотографија стап слика стап со USB 3.0 спецификации плус фото стап може да биде достапен за Телефон X, телефон 8/8 Плус, телефон 7/7 Плус, телефон 6 S/6 S Плус, телефон SE, телефон5s, телефон6, подлога 2/3/4, Рампа Воздух 1, Рампа Воздух 2, Рампа Про 9.7, рампа мини, i Pod, android компјутер и лаптопи, ТИП-ц Порт телефони. Исто така, постојат детални упатства во флеш-уредот. МОЖЕТЕ да проверите USB флеш диск за телефонска фотографија стап меморија стап инструкции на компјутер. ●ЗАШТЕДЕТЕ ПАРИ ЗА НАДВОРЕШНО СКЛАДИРАЊЕ ОД 256 GB●USB флеш-уред ЗА телефонска фотографија стап резервна копија флеш-уред со квалитетни чипови за лиценца И ВИСТИНСКИ USB флеш-уред СО целосен капацитет ОД 256 GB ЗА ТЕЛЕФОНСКА фотографија СТАП USB диск меморија стап, осигурајте се дека можете да ги зачувате сите ваши датотеки пренесени на НАДВОРЕШНОТО складирање USB 3.0 USB флеш-уред за телефонска фотографија стап без досадни пораки за грешка. Идеално е да додадете повеќе складирање на паметните телефони, лаптопите, конзолите за игри, аудио во автомобилот и многу повеќе. ●ПРИКЛУЧЕТЕ И РЕПРОДУЦИРАЈТЕ, СПОДЕЛЕТЕ НА СОЦИЈАЛНА MEIDA●USB флеш-уред ЗА телефонска фотографија stick има 256 GB проширување на надворешната меморија, приклучете го и репродуцирајте го. Можете да скенирате слики и да ги гледате филмовите директно на стапчињата за фотографии. Можете исто така да ги споделите вашите документи/фотографии/песни на социјалните медиуми (Како Што Се Facebook, твитер и така натаму) директно од ВАШИОТ USB флеш-уред за телефонска фотографија стап кога правите убави слики за време на вашето патување. ●ПОСТАВУВАЊЕ ЗА ШИФРИРАЊЕ ЗА ДА ја ЗАШТИТИТЕ ВАШАТА ПРИВАТНОСТ ● USB флеш-уред за телефон фото стап слика стап поддршка на датотека енкрипција. Можете да изберете да го шифрирате целиот USB стап за фотографии преку отпечатоци од прсти или лозинка за да го обезбедите целото складирање или да ги заклучите избраните датотеки. Совршено за заштита на вашата индивидуална приватност и безбедноста на вашите податоци на стапчето за фотографии. Нема потреба да се грижите дека другите ќе ви ги украдат датотеките. Можете да споделувате содржина додека ги чувате безбедни чувствителните датотеки. Ако сте уморни од чување предупредувања на вашиот мобилен телефон. Ако сте загрижени и за безбедноста и стабилноста На USB Флеш-Уредот Еве USB 3.

Поврзани производи..