• Свеж
Сјајот Риба Скали USB Флеш Диск Кредитна Картичка Дизајн USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 32g
zoom_in

Сјајот Риба Скали USB Флеш Диск Кредитна Картичка Дизајн USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч 32g

DEN 415.84

Стока
check Во продавницата

Пластика Висококвалитетен водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос. Површината НА УСБ-флеш-уредот од типот картичка е отпечатена со персонализирани обрасци, печатење со висока дефиниција, светли бои и добра текстура. Дискот У е само со големина на банкарска картичка, пренослив и тенок, приклучок и игра. Романот И карактеристичниот Диск У прави да се чувствувате среќни кога работите. Преносливиот и модерен Диск Од Типот Картичка У може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, личен имиџ и решавање на судбината на визит-картичките што се отфрлаат. USB Флеш Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск Персоналните Меморија Стап Клуч Водоотпорен Додатоци 32 GB 64 GB Промотивен Подарок Масовно USB Флеш Дискови.

Поврзани производи..