• Свеж
Ласерграм 14оз Вакуум Изолирани Пилснер Кригла, Музички Белешки, Персоналните Гравирање Вклучени
zoom_in

Ласерграм 14оз Вакуум Изолирани Пилснер Кригла, Музички Белешки, Персоналните Гравирање Вклучени

DEN 2.67

Стока
check Во продавницата

Барате кригла што ќе ви помогне да ја одржите забавата? Оваа пилснер кригла ќе ја заврши работата, без разлика дали сте надвор кампување со момци или хостинг покер ноќ! Персонализирано токму онака како што сакате! Секоја кригла пилснер е ласерски врежана со сликата што ја гледате на фотографијата заедно со вашето име или сопствен текст. Пиво? Сода? Кафе? Оваа кригла може да се справи со сето тоа, Топло или Ладно! Неговата конструкција од нерѓосувачки челик изолирана со двоен ѕид ќе задржи 14 унци од вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови!. Подарете го како подарок на некој посебен или подарете го на вашите пријатели во канцеларијата. Замислете го изгледот на нивното лице кога ќе го видат сопственото име врежано токму на криглата!. Дизајнот и текстот нема да исчезнат бидејќи ние ласерски го врежуваме директно на криглата. Доаѓа со цврст капак за пиење за да се спречи излевање. Оваа ставка е Кригла Пилснер од 14 унци, која е ласерска врежана со сликата што ја гледате на фотографијата. Вашиот персонализиран текст ќе биде ласерски врежан под сликата. Криглата е изработена од нерѓосувачки челик и има вакуумска изолација со двојни ѕидови со јасен капак. Чува топли пијалоци топли и ладни пијалоци ладни. Кликнете на копчето "Прилагоди Сега" за да започнете со прилагодување на вашата кригла.

Поврзани производи..