• Свеж
БРАУН БУЛДОГ USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 32G
zoom_in

БРАУН БУЛДОГ USB Диск Кредитна Картичка ДИЗАЈН USB Флеш Диск U Диск Палецот Диск 32G

DEN 388.64

Стока
check Во продавницата

пластика Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз пренос и долг работен век. Карактеристики : Нашиот Усб-уред е дизајн во стилот на картичка, модерен и роман, напуштајќи ја традиционалната Форма На Дискот У и издвојувајќи се. Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и антимагнетни; убаво изработени, со светли бои, без избледување и висококвалитетна текстура. ДИЗАЈН НА кредитна картичка USB флеш-уред, тенок и удобен, приклучок и игра. Прилики : USB флеш-уредот може да се користи за секојдневна работа во канцеларија, складирање информации, корпоративен публицитет, комеморација на соученици, личен имиџ и решавање на битието со визит-картички. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : Овој Диск Усвојува увезен водоотпорен чип со голема брзина, кој има стабилен квалитет, брз пренос и долг работен век. Карактеристики : Нашиот Усб-уред е дизајн во стилот на картичка, модерен и роман, напуштајќи ја традиционалната Форма На Дискот У и издвојувајќи се. Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и антимагнетни; убаво изработени, со светли бои, без избледување и висококвалитетна текстура.

Поврзани производи..