• Свеж
Полумаратонски Медали - 2 и 1 По Пакет-Одлично За Маратонски Награди, Награди За Трчање, Трки
zoom_in

Полумаратонски Медали - 2 и 1 По Пакет-Одлично За Маратонски Награди, Награди За Трчање, Трки

DEN 515.20

Стока
check Во продавницата

Слободен Вратот лента доаѓа Во Прилог Хеви Метал Легура. Слободен Вратот лента доаѓа Во Прилог. Хеви Метал Легура. Солидна Матрица На круната 3д Златни Полумаратонски Медали Имаат Дизајн На Повеќе Нивоа. Секој Медал Доаѓа Со Бесплатна Лента За Вратот. Солидна Матрица На круната 3д Златни Полумаратонски Медали Имаат Дизајн На Повеќе Нивоа. Секој Полумаратонски Медал Доаѓа Со Бесплатна Лента За Вратот. Вкупна Големина На Секој Златен Полумаратонски Медал : 2". Секој Од Овие Полумаратонски Медали Има Античка Златна Завршница.

Поврзани производи..