• Свеж
3/4 Fnpt Полипропилен Проверете Вентил w/FKM Печати &засилувач; 302 Ss Пролет
zoom_in

3/4 Fnpt Полипропилен Проверете Вентил w/FKM Печати &засилувач; 302 Ss Пролет

DEN 2.00

Стока
check Во продавницата

Максимален Работен Притисок - 125 пси Максимална Работна Температура-140°F. Површина На Седиштето Отворен Дијаметар -. Проверениот Вентил од Серијата 694 опфаќа широк спектар на апликации за воздух и течност. Проверката 694 е компактен дизајн со притисок на пукање од 1/3 пси, висока стапка на проток и позитивна заптивка при многу низок заден притисок или мал вакуум.

Поврзани производи..