• Свеж
304 Цевка Од Нерѓосувачки Челик, Надворешен Дијаметар 3 мм, Дебелина на Ѕидот 0,15 мм, 0,2 мм, 0,3 мм, ЦЕВКА СУС304 Со Микро Дијаметар
zoom_in

304 Цевка Од Нерѓосувачки Челик, Надворешен Дијаметар 3 мм, Дебелина на Ѕидот 0,15 мм, 0,2 мм, 0,3 мм, ЦЕВКА СУС304 Со Микро Дијаметар

DEN 1233.60

Стока
check Во продавницата

304 Суперфина Цевка Од Нерѓосувачки Челик Надворешен Дијаметар 3мм Дебелина на Ѕидот 0,15 мм 0,2 мм 0,3 мм ЦЕВКА СО Микро Дијаметар СУС304 304 Суперфина Цевка Од Нерѓосувачки Челик, Надворешен Дијаметар 3мм, Дебелина на Ѕидот 0,15 мм, 0,2 мм, 0,3 мм, Цевка СО Микро Дијаметар СУС304.

Поврзани производи..