• Свеж
IMHPRIDE 4 Пакет Тркалезна Коктел Маса Здолниште Се Водат Маса Здолништа За Тркалезна Коктел Маса 32x43 Инчи Црна Тркалезна Коктел Маса Покритие За Маса Растеглива Чарша?
zoom_in

IMHPRIDE 4 Пакет Тркалезна Коктел Маса Здолниште Се Водат Маса Здолништа За Тркалезна Коктел Маса 32x43 Инчи Црна Тркалезна Коктел

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

?①Сет За Здолништа За Истегнување На Коктел, Ќе добиете 4 пакувања 32х43 инчни Здолништа За Маса За Истегнување На Коктели Овие Црни Здолништа за Маса имаат голема еластичност, го намалуваат вашето време за поставување, можат да ги заштитат вашите маси од нечистотија, прашина и гребнатини. Погоден за ставање вино, можете да разговарате со вашите пријатели, деловен партнер, клиент додека пиете. Овој сет е погоден за забава, свадби, барови, ресторани и други специјални настани добро. Најважно за домот и некоја индустрија. ?€Внимателен И Професија Возбудува Дизајн●Усвојте удобен едноделен дизајн, ја покрива целата маса опремена, од глава до пети, лесно се вклопува подобро на масата, правејќи го здолништето на масата да изгледа рамно и професионално. Не треба да трошите повеќе време на купување здолништа за маса и чаршафи одделно. Дизајнот на возбудувања ги прави да изгледаат подобро и поубаво од традиционалните чаршафи. ?●Висококвалитетен Материјал●Добра еластичност, може да се протега во сите насоки, без пилинг. Масичката може да се истегне за да одговара на повеќето маси. Анти-брчки, не бледнеат, може да се мијат со машина многу пати, и речиси не влијае на еластичноста. Црниот капак на масата не се плаши од дамки, што значи дека е многу погоден за партиски активности. ?●Применливи Прилики}Идеален За украсување и заштита на маси на забави, настани, прослави на годишнината, Божиќ или дури и излети, маса за скара. Тие се погодни и за туш за бебиња, роденден, празник, вечери, собири, саеми, речиси секоја забава или настан. Лесен за инсталирање, што е вашиот идеален избор за домаќин на кој било настан. ?€Одлична Услуга}коктел маса чаршав, коктел маса покрива, коктел маса, коктел маси за партии бар висина. Ние ќе бидеме одговорни за квалитетот на производот цело време.

Поврзани производи..