• Свеж
Bitspower Моноблок ЗА MSI X299M Игри На Среќа Про Јаглерод
zoom_in

Bitspower Моноблок ЗА MSI X299M Игри На Среќа Про Јаглерод

DEN 2948.16

Стока
check Во продавницата

Гаранцијата на производителот не може да се примени Bitspower Моноблок ЗА MSI X299 M Игри На Среќа Про Јаглерод. десктоп-компјутер-вода-ладење-системи. Висококвалитетен Бакарен Материјал. Bitspower моноблок ЗА MSI X299 M ИГРИ НА СРЕЌА ПРО ЈАГЛЕРОД AC. компјутер вода за ладење течност ладење ладилник титан опрема. Bitspower Моноблок ЗА MSI X299 M Игри На Среќа Про Јаглерод. Битспауер е основана во 2001 година во Округот Чангхуа на западниот брег На Тајван. Почнувајќи од неколку вработени, компанијата прво се фокусираше на производство на индустриска опрема за ладење. Во 2005 година, ние се фокусиравме конкретно на водено ладење на компјутерите за изведба. Иако имаше огромна и страсна заедница на ентузијасти, само неколку компании ја обезбедија оваа заедница. Ние сме со седиште Во Тајван, еден од центрите на високотехнолошката индустрија во светот. Нашиот тим е составен од разновидна мешавина на инженери, дизајнери, технологии и гејмери. Bitspower е водечки креатор на производи за ладење од висока класа за компјутери. Нашите производи се поврзани со водечки компании во високотехнолошката индустрија. Ориентирани кон иднината-градиме долготрајни, производи и обезбедуваме непобедливи перформанси многу години. Дизајн Фокус - ние во bitspower вредност дизајн. Сите производи се дизајнирани да бидат што е можно полесни за употреба, да изгледаат добро и секако да бидат софистицирани.

Поврзани производи..