• Свеж
Sidande За Галакси S10e Случај, Galaxy S10E Паричник Случај Со Држач За Картички, [Рачен Ремен] Був Премиум Pu Кожа Флип Телефон Случај Покритие За Samsung Galaxy S10e
zoom_in

Sidande За Галакси S10e Случај, Galaxy S10E Паричник Случај Со Држач За Картички, [Рачен Ремен] Був Премиум Pu Кожа Флип Телефон Случај

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

●Компатибилен q Специјално дизајниран За Samsung Galaxy S10e Galaxy S10e Случај за жена, БЕЗБЕДЕН ПАРИЧНИК СЛУЧАЈ : овој прекрасен капак случај е исто така мултифункционално дизајниран да дејствува како случај и безбеден пренослив паричник. Повеќе слотови ќе ви овозможи да носат 3 кредитни картички, како и пари. Телефон Случај Samsung S10e, ЗАШТИТА : четири агол заштита со висок квалитет мека TPU внатрешна кожа школка. Амортизирачки материјал. Автоматското магнетно затворање го држи паричникот безбедно затворен заштитувајќи го вашиот телефон, кредитни картички и готовина. Квалитетно шиење и силна стп кожа е отпорна на абење. Галакси с10е паричник телефон случај, Kickstand функција е погодно за гледање филм или видео-разговор. Направено Со Врвна Стп Кожа. Лесен пристап до сите пристаништа и контроли. обезбедува заштита од секојдневно абење, гребнатини, траги и гребнатини.Отстранливото тврдо магнетно куќиште ви овозможува да го носите телефонот без паричникот прикачен по ваша погодност. Рачно ИЗРАБОТЕНА кожна футрола за паричник е изработена со синтетичка кожа и уникатен дизајн за да го направите вашиот телефон да изгледа и да се чувствува попрофесионално. Тоа е корисна магнетна штипка и мазна надворешна завршница ви овозможува да го одржувате телефонот заштитен од секаква прашина, нечистотија и гребнатини додека го одржувате тој професионален имиџ.

Поврзани производи..