• Свеж
BESPORTBLE 50 Парчиња Капа Акции Поставата Каубојска Капа Држач капа внатре Држач Капа Вметнете Бејзбол Капа Вметнете Капа Материјали Капа Внатрешни Штандови Пополнува
zoom_in

BESPORTBLE 50 Парчиња Капа Акции Поставата Каубојска Капа Држач капа внатре Држач Капа Вметнете Бејзбол Капа Вметнете Капа Материјали

DEN 920.00

Стока
check Во продавницата

пластика ШАПКА ВНАТРЕШНА РЕШЕТКА количината на внатрешните штандови на шапката е доволна, погодна за дома или продавница, исто така може да ја сподели со вашите пријатели. БЕЈЗБОЛ КАПА ВНАТРЕШНА КУПОЛА лесен дизајн и компактна големина, овој внатрешен држач за капа е лесен за поставување или поместување. ВРВ ШАПКА ВМЕТНЕТЕ 【ПЛАСТИЧНА ШАПКА ВНАТРЕШНА ПОДДРШКА е Погоден за домашна употреба, и шапка продавница прозорец дисплеј во шапка продавници или продавници за облека. Шапка Внатрешна Поддржува Рамен Слама Шапка Во Облик На Алатки Прилагодливи Шапка Внатре Држач Капа Мијалник Бејзбол Капа Обликувач. ВНАТРЕШНИ ДРЖАЧИ за КАПА овој внатрешен држач за капа е совршен за прикажување капи со кофи, заштитувајќи ги од деформација. КАПИ ВНАТРЕШНА ПОДДРШКА внатрешниот држач за Капа изработен од сигурна и безбедна пластика е издржлив и практичен за долготрајна употреба. Пакетот Вклучува 50 х Шапка Внатрешни Поддржува Карактеристики-Материјал : Пластична капа мијалник-Боја : Бела шапка внатре држач-Големина : околу 62,00Х8, 00Х0, 20см/24, 37Х3, 14х0 шапка внатрешни штандови. - Внатрешната решетка за пластична капа може да биде за поддршка на капа, држете ги капите во добра форма кога не носите внатрешни држачи за капа. - Безбедните пластични материјали ја обезбедуваат неговата издржливост, погодна за употреба во продавници за капи, дома или дневен држач за прикажување капа за капа.

Поврзани производи..