• Свеж
Марди Грас Флер Де Лис Печати Бизнис Картичка Случај Метал Носителот Џеб Паричник Име Картички Организатор Симпатична
zoom_in

Марди Грас Флер Де Лис Печати Бизнис Картичка Случај Метал Носителот Џеб Паричник Име Картички Организатор Симпатична

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Материјал : Изработен од полиран алуминиумски метал, издржлив и заштитете ги вашите картички со имиња совршено Дизајн : мала тежина,мажи и жени унисекс употреба, лесен за носење во џеб или паричник.Не само за именска картичка,погодна и заd карти,кредитни картички,картички за подароци и многу повеќе. Шема : Смешни име картичка случај дизајн со шема печатење на својата.Апсолутниот професионален деловен изглед и чувство ќе ви помогнат да оставите добар прв впечаток на вашите клиенти, соработници и претприемачи. Претпочитајте подарок : Ова е одличен и кул држач за визит-картички,тоа е студија и издржлив,можете да го испратите на вашите колеги,пријатели и најблиски како подарок. Квалитет : ние сме многу сигурни на нашиот држач за картички за печатење тенок име, можете да ја купите без никаква грижа.Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете ни е-пошта. Случај Со Џебна Визит-Картичка,Тенок Паричник За Визит-Картичка,Држачи За Визит-Картички, Држач За Картичка За Име.

Поврзани производи..