• Свеж
У-Матрица Невада Рено Алфи Мулти-Намена Матрица НВРОС-505
zoom_in

У-Матрица Невада Рено Алфи Мулти-Намена Матрица НВРОС-505

DEN 447.20

Стока
check Во продавницата

Лого/слика за ласерско сечење за прецизни детали и точност Еднократно и може да се чува во оригинален сад за испорака за идна и повеќекратна употреба. Користете ја оваа матрица како шаблон за сликање на која било површина како трева, платно, дрво, хартија, стакло, бетон, асфалт или гипс картон. Матрицата е флексибилна, лесна за употреба и изработена од издржлив Милар (полиестер). Произведено во САД. Официјален Колегиум Лиценциран Комплет За Матрици за да го покажете вашиот тимски дух. Матриците се еднократно и направени од издржлив полипропилен. Официјално лиценцирани колегиум производи. Одлично за занаетчиски и хоби проекти.

Поврзани производи..