• Свеж
Signstek 4-Сечилото Топлина Придвижуван Шпорет на Дрва Вентилатор + дополнителна заграда за да помогне во монтирање на вентилаторот на Грејачот. Специјално дизајниран
zoom_in

Signstek 4-Сечилото Топлина Придвижуван Шпорет на Дрва Вентилатор + дополнителна заграда за да помогне во монтирање на вентилаторот на Грејачот.

DEN 479.84

Стока
check Во продавницата

€Широко Се Користи Q Специјално дизајниран за грејачи (MH9 BH)! Дополнителна кука овозможува Овој Вентилатор За Шпорет На Топлина да се користи на Грејач Вентилаторот ќе биде цврсто фиксиран на вашиот грејач со куката за да ја дифузира топлината и брзо да ви донесе топла средина, што е навистина одлично за кампување или пикник. Исто така, Овој Вентилатор За Шпорет на Топлина може да се користи При Употреба-Итна Топлина, Шатори, Кампери, Работилници, Работни Места, Тремови, Дворови, Палуби, Гаражи, Згради за Складирање, Излети, Забави На Задната Врата, Градежни Приколки, Спортски Настани, Штали, Бараки, Ловечки Ролетни, Засолништа. ●Моќен Мотор●2022 најнова верзија за надградба! Надградениот мотор го прави вентилаторот помоќен, а применливата површина на просторијата е 22 квадратни метри, што е двојно повеќе од вентилаторот со помош на стариот мотор. Покрај тоа, надградениот мотор заштедува гориво до 14%, што не е само еколошки, туку и ви носи побрзо греење. ●Тивко Работење Увезен Мотор Q моторот на нашиот вентилатор за шпорет се увезува од Јапонија, мазен и супер тивок, бучавата на вентилаторот на шпоретот на дрва е помала од 25db при работа. Подолг работен век и заштита на животната средина. Ефикасно рамномерно дистрибуирајте топол воздух низ засолништето за риболов на шатор и мраз, балансирајќи ја температурата и одржувајќи ве топло и пријатно на студ на отворено.

Поврзани производи..