• Свеж
Тјлс Рачно Изработени Креативни Подароци Мултифункционални Украси За Домови Микро-Пејзаж Гледање Резервоар За Риби Со Повратен Проток
zoom_in

Тјлс Рачно Изработени Креативни Подароци Мултифункционални Украси За Домови Микро-Пејзаж Гледање Резервоар За Риби Со Повратен Проток

DEN 1.33

Стока
check Во продавницата

Создава смирувачки ефект Одлично за вашата работна површина, детска соба, дневна соба и практично секоја друга просторија во вашата куќа. Напредно производство на стаклен материјал, извонредна изработка, мека и мазна. Отворање дизајн за да се спречи гребење на раката. Може да се користи како аквариум или работна површина во канцеларијата и дневната соба. Креативна форма, стилски изглед, нека ви биде поудобно кога одгледувате мали миленичиња. Име : Аквариумски Материјал : стаклен применлив предмет : риба / желка / хидропонично растение применлива сцена : дневна соба, работна соба, канцеларија итн.Создава смирувачки ефект. Одлично за вашата работна површина, детска соба, дневна соба и практично секоја друга просторија во вашата куќа.Напредно производство на стаклен материјал, извонредна изработка, мека и мазна.Отворање дизајн за да се спречи гребење на hand.It може да се користи како резервоар за риби или работна површина во канцеларијата и дневната соба.Креативна форма, стилски изглед, нека ви биде поудобно кога одгледувате мали миленичиња.Пакетот вклучува : 1 декорација На Аквариум.

Поврзани производи..