• Свеж
Генерички Син Оган 256 Налепница За Налепница За Кожа За sony PS3 оригинален заштитник за маснотии
zoom_in

Генерички Син Оган 256 Налепница За Налепница За Кожа За sony PS3 оригинален заштитник за маснотии

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Оваа кожа се вклопува ЗА ps3 оригинални масти, не одговара ЗА PS3 Тенок ИЛИ PS3 супер тенок ●Вклучете 2 парчиња кожи во пакувањето : предна кожа,без странични кожи. ①Оваа кожа е изработена од висококвалитетни винил налепници, а не случај. ● Заштитете ја вашата конзола од нула и прашина. Ве молиме погледнете ги фотографиите за да ја потврдите верзијата на вашата машина. Оваа кожа се вклопува ЗА ps3 оригинални масти, не одговара ЗА PS3 Тенок ИЛИ PS3 супер тенок. ● Заштитете ја вашата конзола од нула и прашина. ①Оваа кожа е изработена од висококвалитетни винил налепници, а не случај. ● Лесен за лепење и отстранување. Ве молиме погледнете ги фотографиите за да го потврдите типот на вашата машина.

Поврзани производи..