• Свеж
Сидро Таванот Монтирање комплет Со Синџир За Макраме Замав, Импровизирана Лежалка, Ѕид Монтирање Кука За Јога Трапез И Ремени, Таванот Заградата За Гимнастички Прс
zoom_in

Сидро Таванот Монтирање комплет Со Синџир За Макраме Замав, Импровизирана Лежалка, Ѕид Монтирање Кука За Јога Трапез И Ремени,

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Апликација : идеален за ремени за обука на суспензија, вреќи за удирање, прстени за гимнастичка опрема, јога, замав со трапез Исто така се користи како виси кука за платно замав, тремот замав или импровизирана лежалка. Макраме замав таванот монтирање комплет. Нашата таванска кука изработена од челик обложен со цинк, полирана завршница, безбедно поддржува до 500 фунти, основен дијаметар 3,5" широк за 1,4" висина. Должината на ланецот од 5' (1,5 м) е ултра флексибилна за да ја прилагодите висината на висината. Комплетот вклучува 2 тешки тавански држачи, 8 завртки за бетон и 8 завртки за дрво, синџир. Нема потреба да одите во продавницата за хардвер имате се што ви треба. Отпорен на корозија и ' рѓа. Одговара за внатрешна или надворешна употреба. Не двоумете се да ја купите нашата таванска заграда. Ние прифаќаме без прашање праша враќа. Пакетот вклучува 2 тешки тавански загради, 8 експанзивни завртки за бетон, 8 дрвени завртки, синџир. Ве молиме проверете ги димензиите на нашите слики. Бидете сигурни да извршите задолжителен тест за стрес на оптоварување и дополнителна проверка на штетата пред да го користите прицврстувањето. Што било друго - нашата поддршка на клиентите 24/7 е подготвена да ви помогне.

Поврзани производи..