• Свеж
Јасна Облека Торби Костум Торба За Костум, Палто, Облека Облека Покрие Складирање, Во собата на 5
zoom_in

Јасна Облека Торби Костум Торба За Костум, Палто, Облека Облека Покрие Складирање, Во собата на 5

DEN 286.40

Стока
check Во продавницата

Торба за облека изработена од издржлива мека ЕВА, што може да се пере, лесна, дише и доживотна употреба Прашина и отпорна на вода, држете ја облеката подалеку од прашина, влага, набори и коса на домашни миленици, чувајте ја облеката свежа и чиста. Проѕирен дизајн на патент, Облеката лесно може да се види и извади од капакот. Чантите за облека за облекување не содржат формалдехид . Јасната чанта за костум што дише може да се пере и издржлива. Сепак како ново по повеќекратна употреба и перење. Торбите за складирање облека се перат и издржливи, можете да ги користите долго време. Спецификации на производите : 24*32 инчи (60см*80см), 24*39 инчи(60см*100см),24*47 инчи(60см*120см),24*55 инчи (60см*140см). Ткаенината е нов материјал ЕВА, Мек, перен и повторен, нетоксичен и невкусен и безбеден за употреба и долго време на употреба. Ткаенината е проѕирна, можете да ја видите бојата на облеката внатре, ова го олеснува наоѓањето на облеката што ја сакате. Придобивките од користењето на овој капак се : Чувајте облека, Спречувајте влажна, Спречете ја прашината да се извалка со облеката.

Поврзани производи..