• Свеж
Холивуд ПРЕДВОДЕНА Суета Огледало Светла Комплет, Затемнување Стап НА USB Суета Светла, Шминка Светлина Лента За за спална Соба, Соблекувалната, Свадба, забава освет
zoom_in

Холивуд ПРЕДВОДЕНА Суета Огледало Светла Комплет, Затемнување Стап НА USB Суета Светла, Шминка Светлина Лента За за спална Соба, Соблекувалната,

DEN 255.84

Стока
check Во продавницата

@CRI : 90+ шминка природна светлина : со природна БЕЛА боја од 4000 K температура и висок индекс на рендерирање на бои, сијалиците за суета предводени од 10 парчиња 5v обезбедуваат доволно лумен за да го осветлат вашето огледало Нема блескави и суетата светлина изгледа мека, а кожата изгледа поприродно кога се шминка. @Лесен за инсталирање и безбеден за употреба : секое снабдување со сијалица за суета со двострана лента. Само излупете и држете се до огледалото со кое сакате, а потоа поврзете ЈА USB портата со 5v power bank, полнач за телефон или друг уред, проверете дали користите 2a моќност погоре барем. @Затемнето : 10 led светла за суета може да ја прилагодат осветленоста со паметниот прекинувач за затемнување на допир за вклучување/исклучување за да ги задоволат вашите различни потреби под различни околности, лесен за контрола. @ Флексибилна должина : должина од 9 стапки (без USB порта и затемнувач) е погодна за повеќето огледала, дизајнот со прилагодливи жици нуди различни барања, дополнителните жици може лесно да се завиткаат и сокријат за да ја одржите вашата маса за облекување чиста. @Суетата светла се држи на : со сигурен висок квалитет двострана лента стап на, огледало светла ќе бидат цврсто прицврстени. Налепници од 20 парчиња како резервна копија во случај на преместување на комплетите за суета на ново место.

Поврзани производи..