• Свеж
Полихром&засилувач; Воздухот Притиснете На Ноктите-Злато во Прав &засилувач; Градиент Розова Сина | Средно Краток бадем &засилувач; Ковчег Нокти, Еднократно Ноктите
zoom_in

Полихром&засилувач; Воздухот Притиснете На Ноктите-Злато во Прав &засилувач; Градиент Розова Сина | Средно Краток бадем &засилувач; Ковчег

DEN 236.64

Стока
check Во продавницата

Qustrome дизајн за Креветот На Ноктите На Американецот, Притиснете на ноктите со технологија На Искривување за да бидете силни и респираторни, специјално дизајнирајте лажни нокти врз основа на големината и искривувањето На Американецот за природно да одговараат на кутикулата, направете ги нашите нокти да дишат подалеку Од Салонскиот маникир ?`+Еднократно нашиот лажен лепак за нокти користи уникатна формула За Здравје И Турбостик за да обезбеди долго траење и здравје. ?●Дизајн На Иновации Во трендот ● Водечкиот тим за печат на нокти е посветен на брендот тренд за млади, добри лажни цени на ноктите, најдобар квалитет на лажни нокти, нов дизајн на маникир, одличен за вашиот состанок, Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Вљубените, забава, самостојна домашна уметност за нокти за 3 минути. ?`+Содржина На пакетот ● Притиснете на комплетот за стапчиња за нокти содржи 30 ПАРЧИЊА, 15 големини на акрилни нокти за да ги задоволите различните нокти, лепак за желе, течен лепак, датотека за нокти, стапче за кутикули, подготвителна подлога, извонреден и компактен пакет за лажни нокти со кој било план за патување. ?●Безгрижно по продажбата quol press on nails service е одговорено за 4 часа, вашето задоволство е нашата посветеност и безгрижна 12-месечна гаранција, ние ги обезбедуваме само најдобрите лажни нокти без причина за враќање на средствата.

Поврзани производи..