• Свеж
МИВЕР 11 Унца Порцелански Чаши, Сет од 6 Чаши За Кафе За Чај, Млеко, Топло Какао, Разнобојни
zoom_in

МИВЕР 11 Унца Порцелански Чаши, Сет од 6 Чаши За Кафе За Чај, Млеко, Топло Какао, Разнобојни

DEN 399.84

Стока
check Во продавницата

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : порцелански чаши од 6 парчиња 11 унца совршени за топли и ладни пијалоци, вклучувајќи кафе, чај, топло чоколадо и многу повеќе ПРО-ОДДЕЛЕНИЕ ПОРЦЕЛАН : изработен од висококвалитетен порцелан за издржливост и елегантен, елегантен изглед. Микробранова печка, рерна и замрзнувач и безбедна машина за миење садови. СОВРШЕН ДИЗАЈН : удобна и ergономска рачка за сигурно и удобно држење. Стилски и разноврсен дизајн кој го надополнува секој стил на декор. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : чашите нема да ' рѓосуваат, дамкаат или ќе се изгребат. Тие можат да бидат избришани или рачно измиени. Исчистете брзо и е безбеден за миење садови. Достапно во голем број бои за да одговараат на вашите потреби и преференции( две чаши за сиблу, две чаши за скајблу и две светло сиви чаши). Прави одличен подарок за љубителите на кафе, ентузијастите за чај и секој што ужива во стилски и функционален прибор. Варијати цел : овие чаши се совршени за кафе, чај, пиење лате или топло чоколадо, како и супа со шлаг. Здрав и цврст порцлеан : ОЛОВО И КАДМИУМ БЕСПЛАТНО. Микробранова печка, рерна и замрзнувач и безбедна машина за миење садови. Добро спакувана : секоја кригла е во своја кутија, а шесте чаши беа вклопени во главната кутија толку безбедно што немаше шанси да пристигнат скршени. Овие кул избрани комплети шолји во боја се смирувачки и спокојни, што го прави одличен избор за започнување на денот со опуштена нота.

Поврзани производи..