• Свеж
Здраво Кити PS3 Playstation 3 Тело Заштитник Кожата Налепница Налепница, Точка Бр. PS30853-81
zoom_in

Здраво Кити PS3 Playstation 3 Тело Заштитник Кожата Налепница Налепница, Точка Бр. PS30853-81

DEN 191.84

Стока
check Во продавницата

Изработени во висококвалитетен пвц Нема Да гребе, Избледува или Лупи. Лесна За Инсталирање, Високотехнолошка пластична гума за џвакање, без никакви траги по кинење. Добра сеопфатна заштита. Скинете се! Прилагодете ја Вашата Playstation 3 со кожи Pacers. Тоа е издржливо. Тоа е флексибилно. Тоа е навистина кул! Тие лесно се отстрануваат, перат, заменливи и ја штитат Вашата Playstation 3 од гребнатини и нечистотија.

Поврзани производи..