• Свеж
Канцелариски Производ Сина Ткаенина Гостин Проверете Го Презентерот Со Џеб За Пари, Држач За Чек За Ресторан, Држач За Книга За Гости, Организатор На Персоналот На ?
zoom_in

Канцелариски Производ Сина Ткаенина Гостин Проверете Го Презентерот Со Џеб За Пари, Држач За Чек За Ресторан, Држач За Книга За

DEN 1307.20

Стока
check Во продавницата

100% рачно изработена луксузна тајландска ткаенина за дизајн со презентер за проверка на гости од калај за слонови, држач за проверка за ресторан, организатор на персоналот на чекање, книга за сервери за ресторани Држачот за проверка на гости е со двојна големина на панелот 5 "W x 8,5" H со пластична обвивка. Убава, уникатна и не може да се најде во друга продавница. Совршен завршен допир на вашите клиенти јадење искуство во сино. Гостин чек презентер за ресторан доаѓаат со 3 слотови за организирање проверки, кредитни картички и промени. Презентерот / носителот на гостинската проверка треба да биде функционален, издржлив и стилски. Ако ви е здодевно со стариот стил на гостин проверки презентер.Ве молиме, дојдете и посетете ги моите луксузни производи. Сите наши производи се рачно изработени и не користиме винил или преклопување. Ние произведуваме од висококвалитетен картон, пена и завиткајте Со Тајландска ткаенина во многу бои. Имаме и пластична обвивка за да ја заштитиме од влагата. За апликација, некои клиенти не сакаат да го користат пластичниот капак бидејќи сакаат да ја покажат текстурата на ткаенината. Постои џеб за кредитна картичка, како и посебен џеб за прием или готовина. Можам да гарантирам дека повеќето од нашите производи се функционални, издржливи и стилски.

Поврзани производи..