• Свеж
ХУАПРИНТ Бели Кеси За Подароци, 12 Пакувајте Мали Кеси Од Бела Хартија со Рачки Рефус-4х2, 75х4, 5 инчи, Мини Забавата Фаворизира Чанти За Подароци, Роденден, Свадби, Туше
zoom_in

ХУАПРИНТ Бели Кеси За Подароци, 12 Пакувајте Мали Кеси Од Бела Хартија со Рачки Рефус-4х2, 75х4, 5 инчи, Мини Забавата Фаворизира

DEN 0.67

Стока
check Во продавницата

Цврстите хартиени кеси за подароци со рачки се совршено решение за забавен начин да бидете креативни со давање подароци,купување,забави,наплата на малоКрафт хартиените кеси се најдобриот избор за торби за малопродажба,торби за стоки,чанти за забави,чанти за подароци за венчавки,вреќи за лекување,стандардни хартиени кеси,услуга за забава За Ноќта на Вештерките и завиткани вреќи за лекување. Совршено решение за туширање за бебиња, роденденски забави, носење ресторани и сопственици на продавници,торби за конференција.Трик или лекување, класа партии,Светилки,занаети,за свадба деверуша прослава присутни училници празник,Велигден,Божиќ, Денот на Благодарноста. 7"(Л) х 4 "(В)х 9 "(Ж). 8"(Л) х 5 "(В)х 10 "(Ч). 13 "(Л) х 5 " (В) х 10 "(Ч). 16 "(Л) х 6 " (В) х 12 "(Ж). Дополнителна Мала Големина : 4 "L x 2.5 " H, пакет од 12.Ве молиме предложете да ги изберете соодветните кеси со повикување на втората слика за деталите за големината. Засилено Дно : торбите се испраќаат рамно, секоја торба за подароци има засилено дно и стојат сами кога ќе се отворат. Рачки со ленти : рачките се сатински на допир, но се ткаени и силни.Ова се средни чанти за сите прилики што можат да соберат накит,свеќи,чаши. Тешка Работа : Изработена од хартија со голема тежина, речиси картонска тежина, што ги прави поотпорни на кинење и набори од повеќето кеси.

Поврзани производи..