• Свеж
Црн Костум, Фустан И Наметка Облека Патни Торби 5 Пакет-54 х 24 - Голем Прозорец
zoom_in

Црн Костум, Фустан И Наметка Облека Патни Торби 5 Пакет-54 х 24 - Голем Прозорец

DEN 561.12

Стока
check Во продавницата

ЧУВАЈТЕ ЈА ОБЛЕКАТА ЗАШТИТЕНА : од костуми и смокинг до наметки и фустани, чувајте ги без прашина, нечистотија, брчки и сите видови штети додека патувате во оваа многу погодна торба за облека за патување НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ : Изработен Од издржлив материјал кој е отпорен на вода, кинење и кинење. Нашите кеси се направени со неткаен полипропилен од 80гсм, додека повеќето други конкуренти користат 60гсм!. ЛЕСЕН ЗА ЛЕСЕН ТРАНСПОРТ : носењето околу облеката никогаш не било полесно! И покрај нивниот силен материјал, нашите торби се многу лесни што овозможуваат лесен транспорт-совршени за патување!. ПОКРИВКА ЗА ОБЛЕКА ЗА ОРГАНИЗАЦИЈА НА ПЛАКАРОТ : Овие навлаки за костуми и фустани се совршени за складирање. Големите прозорци за ИДЕНТИФИКАЦИЈА ве известуваат што има во торбата за да можете да ги одржувате вашите плакари организирани и уредни. ПАКЕТ ОД ПЕТ : ова пакување од 5 кеси е за мажи и жени! Совршен за костуми, јакни, панталони и спортски палта, или дамски костуми, фустани, наметки, блузи, блузи и многу повеќе. Изберете боја што ви одговара!. Со Долгата Облека На Вашата Торба Патните Торби И Облеката ги Покриваат вашите костуми, фустани, наметки и друга облека може лесно да се транспортираат или складираат додека остануваат во беспрекорна состојба! Осигурајте се дека вашата облека е подготвена да се носи без брчки и оштетувања секогаш кога ви треба. За Производот : 5 Пакет Неткаен 80 ГСМ 54" Х 24 " Лесен За Употреба Патент Совршен За Секојдневна Употреба И Специјални Прилики Машки И Женски Дизајни За Костуми, Смокинг, Здолништа, Блузи И Блузи, Наметки, Фустани и Многу Повеќе! Голем Личен Прозорец БОИ И СТИЛОВИ : Црна Бела Фуксија Тифани Сина Црна И Бела Дамаск Нашите навлаки за облека се дизајнирани да ја држат вашата облека и да ја чуваат во беспрекорни услови за секојдневна употреба и специјални прилики, како што се деловни состаноци, специјални церемонии и свечени настани како дипломирање, матурски и свадби.

Поврзани производи..