• Свеж
Кабилок Балкон Решетка За Сушење Облека Решетка За Сушење Надворешни Закачалки За Преклопување Висечка Облека Решетка За Сушење Нерѓосувачки Челик Решетка За Суш
zoom_in

Кабилок Балкон Решетка За Сушење Облека Решетка За Сушење Надворешни Закачалки За Преклопување Висечка Облека Решетка За Сушење Нерѓосувачки

DEN 407.84

Стока
check Во продавницата

Висечка Решетка : Широко се применува за сите простори, како што се балкон, праг на прозорец, врата, коридор, радијатор, анти - мрежа, заштитна ограда и многу повеќе Преку Лавиците за Сушење На Вратата : Користење на тежок метал од нерѓосувачки челик и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, многу издржлив и отпорен на ' рѓа, не е лесен за деформација. Балкон За Закачалки за облека : уникатната полица за дизајн може да се закачи надвор од рабовите на прозорецот, зад оградите и вратите за да се најде повеќе скриен простор. Закачалка за Сушење на Прозорецот на балконот : можете да ја суспендирате надвор од рабовите на прозорецот на балконот за да ја исушите облеката, чевлите, чорапите и вашите омилени платнени кукли. Решетка за Сушење Облека На отворено : Разноврсна во сите сезони, задолжителен производ за дома, погоден за сушење и чување домашна облека. Пакетот Вклучува 1 х Решетка За Сушење Облека 1 х Држач за чорапи 4 х Ветроупорни Клипови Карактеристики-Забелешка : Не суспендирајте тешки предмети над нивната максимална носивост за да спречите свиткување или деформација. Се препорачува максималната тежина ДА биде 10 КИЛОГРАМИ балкон ветроупорна закачалка. - Големина : 73,00Х32, 00Х19, 00см/28, 69Х12, 58Х7, 47ин решетка за преклопување крпи. - Материјал : Нерѓосувачки челик, АБС Решетка За Сушење Алишта. - Боја : црна, сребрена над вратата пешкир железнички. - Разноврсна во сите сезони, задолжителен производ за дома, погоден за сушење и чување домашна облека висечка решетка. - Широко се применува за сите простори, како што се балкон, праг на прозорец, врата, коридор, радијатор, анти - мрежа, заштитна ограда и повеќе решетка за сушење чорапи.

Поврзани производи..