• Свеж
Тенеси Државниот Знаме Мапа Алуминиум Бизнис Картичка Држач Тенок Паричник За Мажи Жени
zoom_in

Тенеси Државниот Знаме Мапа Алуминиум Бизнис Картичка Држач Тенок Паричник За Мажи Жени

DEN 1.00

Стока
check Во продавницата

Овој држач за визит-картички е изработен од полирана алуминиумска легура, силен, удобен на допир, издржлив и не е лесен за носење визит-картички Лесен, тенок, компактен, лесен за носење во џеб или паричник, цврст и елегантен дизајн, со деловен изглед и чувство, ќе ви помогне да оставите добар впечаток кај клиентите, колегите и претприемачите. Големина на држачот за визит-картичка : должина : 9,5 см/3,7 инчи, ширина : 5,7 см/2,2 инчи, висина : 0,8 см/0,3 инчи, измерете ја големината пред купувањето, може да се сместат : визит-картички, кредитни картички ,d карти, подарок картички, членски картички итн. Чувајте ги вашите картички организирани и лесни за наоѓање. Внатре во пакетот : држач за визит-картичка. Модерен и симпатичен држач за визит-картички, унисекс, многу погоден за канцелариски луѓе, деловни луѓе, деловни луѓе, адвокати, менаџери, деловни елити, дизајнери, персонал за одржување итн. Совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си на родендени, Денот на Благодарноста, Божиќ, секој празник. Поради рачно мерење на податоците за оваа големина, нормално е дека грешката е во рамките на 0,5-1см. Ако го купите нашиот држач за визит-картичка и имате какви било прашања, слободно испратете ни е-пошта. Ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да го решите во рок од 24 часа. Ве молиме бидете сигурни да купите.

Поврзани производи..