• Свеж
Втопмарт 15 парчиња Херметички Контејнери За Складирање Храна Поставете 4 Парчиња Сад За Складирање Житни Култури
zoom_in

Втопмарт 15 парчиња Херметички Контејнери За Складирање Храна Поставете 4 Парчиња Сад За Складирање Житни Култури

DEN 1003.68

Стока
check Во продавницата

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до вашата кујна или оставата, чајната кујна, пронајдете се што е уредно организирано Веќе не е неуредно, можете многу брзо да добиете се што сакате. Со дизајнот што може да се нареди и заштедува простор, овие контејнери поефикасно ќе го користат секој сантиметар од вашите кујнски ормари за оставата, чајната кујна. 15 парчиња Херметички Контејнери За Складирање Храна - - - - нашиот комплет контејнери за складирање кујна доаѓа во 4 различни големини. Вклучува 1 Висок Контејнер (2,5 литри/2,8 литри), 4 Големи Контејнери (1,8 литри/2,0 литри), 6 Средни Контејнери (1,5 литри/1,6 литри), 4 Мали Контејнери (0,7 литри/0,8 литри). Совршен за чување шпагети, материјали за печење, житарки, брашно, шеќер, овес, тестенини, ориз, кафе, чај, закуски, ореви и други суви производи. 4 Парчиња Сад За Складирање Житни Култури - - - - Секој контејнер во овој сет е 9,6"х 4,3"х 9,75". Со контурен дизајн, ова ги прави просторни ефикасни и лесни за складирање во речиси секоја полица, кабинет или работна површина, што е одлично за организација на кујна и оставата, чајната кујна. Бпа Слободен И Храна Одделение Материјал - - - - втопмарт контејнерите за складирање на оставата, чајната кујна се направени од издржлива пластика, без бпа, кои имаат подолг век на траење од многу други брендови пластични контејнери. Јасните контејнери го прават погодно да се види што има внатре, лесно можете да го добиете она што го сакате без да го отворите секој сад.

Поврзани производи..