• Свеж
ЛАБОЛИС 600 парчиња Природно Долго Стилето Средно Остро Долго Стилето Дизајн Акрилен Гел Лажни Совети За Нокти 10 Големини Со Проѕирна Пластична Кутија За Салон За Н?
zoom_in

ЛАБОЛИС 600 парчиња Природно Долго Стилето Средно Остро Долго Стилето Дизајн Акрилен Гел Лажни Совети За Нокти 10 Големини Со Проѕирна

DEN 127.84

Стока
check Во продавницата

€Abs Материјал & Долготрајни Q нашите лажни совети за нокти се направени од висококвалитетен МАТЕРИЈАЛ ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, без токсичен, без мирис, Без штета на вашите нокти или тело Нашите јасни акрилни совети за нокти може да се исечат во различни форми. Тие се меки и удобни и можат да бидат свиткани. ●Разновидни Големини●600 парчиња XL Дополнителни Долги Совети За Нокти за Стилето нудат 10 различни големини, секоја големина има 60 парчиња нокти, нумерирани 0-9, што ви овозможува брзо да ги пронајдете вистинските нокти. ●Супер Долг Екстра Долг Дизајн На Нокти За Стилето ● супер долгите Екстра Долги Нокти За Стилето се надградуваат врз основа на остри Шилести лажни нокти, а должината е издолжена. Можете да направите многу различни видови лажни нокти со кастрење и полирање. ●Повеќекратна Примена●транспарентните издолжени нокти на цревото не се погодни само за професионални експерти за нокти, туку и за учениците за нокти. Чистите нокти се совршени за Свадба, Забави, Танци, Состаноци, Ноќта на Вештерките и други прилики. Екстра долгите совети За нокти Со Крива Ц се прекрасни како подарок за сопругата, девојката, мајката или сестрите. ●Како Да Се Користи ● Прво исечете ги и полирајте ги ноктите, нанесете лепак на задниот дел од лажните нокти, движете се по ноктите до дното на ноктите, а потоа цврсто притиснете на ноктите околу 10 секунди. Откако ноктите ќе бидат цврсто фиксирани на ноктите, можете ДА направите сам креации.

Поврзани производи..