• Свеж
RAIBEATTY 4 Пакет Стаклени Чаши, 24oz Мејсон Тегла За Пиење Очила Со Бамбус Капаци Сламки &засилувач; Херметички Капаци, Еднократно Боба Чаша Меур Чаша Чај Стакло Тамблер, ?
zoom_in

RAIBEATTY 4 Пакет Стаклени Чаши, 24oz Мејсон Тегла За Пиење Очила Со Бамбус Капаци Сламки &засилувач; Херметички Капаци, Еднократно

DEN 2.33

Стока
check Во продавницата

?Пакетот Содржи : ќе добиете 4 х 24 мл Мејсон тегла за пиење очила со 4 парчиња бамбус капак центар дупки со истекување-доказ силиконски дихтунзи, 2 парчиња бели капаци со центар дупки, 2 парчиња херметички пластични бел капак, 4 парчиња нерѓосувачки челик сламки и 2 парчиња слама четки Овие чаши за пијалоци имаат голем капацитет, што лесно може да ги задоволи вашите различни потреби за пиење. ?Висок Квалитет : чашите за смути се направени од тешко стакло, издржливи и еднократно. Чашите со капак од бамбус се дизајнирани со силиконска заптивка за посилна заптивка, совршено се вклопуваат во конзервата, се отпорни на истекување и издржливи. Достапно со бел капак со дупки и бел капак за запечатување за сите ваши потреби за зачувување храна или сок, и во затворени простории и на отворено. ?Удобно За Држење И Преносливо : нашите стаклени тамблери се стилски, убави и карактеристични. Се состои од два дела, од кои едниот може лесно да се држи со едната рака и не е лесно да се лизне. Има голем капацитет и е лесно пренослив, совршен за стандардни држачи за чаши за автомобили или за носење во вашата торба за патување, канцеларија, шопинг, излети и многу повеќе. Одличен избор за чување храна и пијалоци. ?Лесно За Чистење : овие чаши со тегли мејсон со капаци и сламки имаат дизајн со широка уста за лесно чистење и може да се мијат рачно или да се стават во машина за миење садови. Металната слама за повеќекратна употреба помага подобро да се апсорбира пулпата во стаклото, како што се бисери, желе и алое вера. Можете лесно да го исчистите со четка за чистење на слама, а мазниот ентериер нема да ја апсорбира храната или бојата. ?Широка Примена : овие чаши за ладно кафе со голем капацитет се погодни за секоја пригода, за сите топли или ладни пијалоци. Совршен за сервирање ледено кафе, бисерно млеко, сода, пијалоци и разни сокови итн. Најдобар роденден, Денот на Благодарноста, Божиќ, годишнина подарок за себе, пријатели, љубовници. Ако стаклените чаши што ги добивте се оштетени или не се совршени, или не сте 100% задоволни, ве молиме контактирајте не и ние ќе обезбедиме задоволително решение.

Поврзани производи..