• Свеж
Кисангел 1 Поставете Ја Прачката За Затегнување Права Шипка Трицепс Притиснете Надолу Трицепс Кабел Притиснете Надолу Кабел Прилог Рачки За Вежбање На Зглобот Дод
zoom_in

Кисангел 1 Поставете Ја Прачката За Затегнување Права Шипка Трицепс Притиснете Надолу Трицепс Кабел Притиснете Надолу Кабел Прилог Рачки За Вежбање

DEN 3.00

Стока
check Во продавницата

Нерѓосувачки челик Трицепс Притиснете Надолу Кабел : бицепс повлече бар додаток, можете да го дадете како подарок на вашето семејство и пријатели кои да вежбаат, тие ќе бидат среќни. Бар за Кревање тежина : Кука За Карабинер : со цел да се олесни врската со вашата фитнес опрема, овој производ доаѓа со Карабин за ваша погодност. Прилози За Кабелска Машина : Директно Бар Бицепс Тренинг Прачка Бар Тренингот Тежина Бар Мултифункционална Мрена за Бицепс Трицепс Тренингот За Јачина На Подлактицата Дома Вежбање Во Теретана. Бицепс Тензија Прачка : Многу погоден за употреба дома или во салата. Ротирачка Лента : со рачка против лизгање за да ги спречите рацете на корисниците да се лизгаат. Пакетот Вклучува 1 x повлечете прачка 1 x Карактеристики На безбедносната тока-Боја : Црна права навивам Бар-Големина : 40, 50 X3, 00 X3, 00cm/15, 92 X1, 18 X1 DIY интегрирана фитнес алатка. - Материјал : Ротирачка Лента Што Се Одвојува Од Нерѓосувачки челик - со рачка против лизгање за да ги спречите рацете на корисникот да се лизгаат надолу. - Држете едноставен, но практичен дизајн, многу издржлив во Употреба Цврстина Материјали. - Лесен за инсталирање и отстранување, удобна употреба шипка за распрскувач. - Многу погоден за употреба дома или во теретана Притиснете Надолу Кабел Прилог.

Поврзани производи..