• Свеж
JKUYWX Цвет Девојка Цвет Кошница Расфрлање Мали Цвет Кошница Пренослив Плетен Чипка Свадба Прослава Декорација Со
zoom_in

JKUYWX Цвет Девојка Цвет Кошница Расфрлање Мали Цвет Кошница Пренослив Плетен Чипка Свадба Прослава Декорација Со

DEN 6347.52

Стока
check Во продавницата

Креативен дизајн, декоративен предмет за дневна соба, кујна, трпезарија, банкет, свадба и други места Живописниот шарен дизајн го прави одличен украсен предмет. Лесен и пренослив за уредно уредување на слатки, закуски, овошје, зеленчук и сара. Ефикасно во заштеда на вашето време и простор. Прави одличен подарок за вашето семејство. Техниката за рачно плетење ја прави попрактична и издржлива. Креативен дизајн, декоративен предмет за дневна соба, кујна, трпезарија, банкет, свадба и други места живописен шарен дизајн го прави одличен украсен предмет лесен и пренослив за чување слатки, закуски, овошје, зеленчук и сите уредно распоредени во заштеда на вашето време и простор. Прави одличен подарок за вашето семејство.Техниката за рачно плетење ја прави попрактична и издржлива бои : А,Б,Ц (како што е прикажано на сликата)Материјал : Sizeан (како што е прикажано)Големина : 24*26см (како што е прикажано на сликата)Содржина На Пакетот. 1 парче (пакетот не вклучува други украси)Предупредувања. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см. Поради разликите во компјутерските екрани и монитори, вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата. Ви благодариме за разбирањето!Домашна Кујна Настан Партија Материјали Церемонија Материјали Цвет Девојка Кошеви.

Поврзани производи..