• Свеж
Хукаи 10-40 Кг Прилагодливи Тешки Зафати Рачен Држач За Рака Фитнес Фитнес Вежбач За Раце Зафат За Сила На Зглобот Зафати Тренер За Прсти
zoom_in

Хукаи 10-40 Кг Прилагодливи Тешки Зафати Рачен Држач За Рака Фитнес Фитнес Вежбач За Раце Зафат За Сила На Зглобот Зафати Тренер

DEN 3801.60

Стока
check Во продавницата

Цврст и робустен дизајн 10кг-40кг прилагодлив опсег, можете да ја прилагодите напнатоста на јачината од 10кг на 40кг со вртење на црвеното ротирачко копче. Одлична алатка за обука која ги зајакнува вашите раце, зглоб и подлактица. Мал, исклучителен, лесен и пренослив, можете да го носите со себе за да вежбате во секое време. Погоден за стари лица, канцеларијата толпата и спортски ентузијасти. Зафат за напојување со една рака.Цврст и робустен дизајн.10кг-40кг прилагодлив опсег, можете да ја прилагодите напнатоста на јачината од 10кг на 40кг со вртење на црвениот ротирачки knob.An одлична алатка за обука која ги зајакнува вашите раце, зглоб и подлактица.Мал, исклучителен, лесен и пренослив, можете да го носите со себе за да вежбате во секое време.Погоден за стари лица, канцеларијата толпата и спортски ентузијасти.Спецификации : Tpye : Рачни рачки материјал : засилени ABS, Tpr Еластична Пластика Опсег На Јачина : 10-40 Kg Size : 14.8 * 2cm Package вклучува : 1 * Прилагодливи Рачни Рачки Белешки : *грешка од 1-2cm може да постои поради рачни мерења, ве молиме љубезно разберете.* Отстапувањето на боите може да се разликува поради различен монитор .

Поврзани производи..