• Свеж
12пакувана Лента За Виткање За Пакување Подароци, 1800 Јардна Метална Лента За Виткање Балонска Лента За Подароци Лента За Завиткување Со Балон Божиќна Лента За Занае
zoom_in

12пакувана Лента За Виткање За Пакување Подароци, 1800 Јардна Метална Лента За Виткање Балонска Лента За Подароци Лента За Завиткување

DEN 205.92

Стока
check Во продавницата

?①Лента За виткање : Оваа 12-пакет Од 1800 Јарди Метална Лента за Виткање е совршена за завиткување подароци, конец со балони И Божиќ, Денот на Вљубените, украси за забави-додадете допир на елеганција и живи ваши подароци! ?●Материјал● : лентата е изработена од висококвалитетен и издржлив материјал за МИЛЕНИЧИЊА, не е лесен за кршење. додадете допир на елеганција и живи вашите подароци!. ?`+Големина : Доаѓа во пакет од 120 јарди лента за вкупно 1800 јарди. ?●Разновидност на Бои : 4 живописни бои, Црвена, Зелена Златна И Сребрена, ги задоволуваат вашите различни потреби. ?®Широка Примена : Овие панделки за виткање се одлични за украсување, завиткување подароци, резервација на отпадоци, свадба, роденден, забава и други активности. 12пакувана лента за виткање за пакување подароци, 1800 Дворна Метална Лента За Виткање Балонска Лента За Подароци Лента За Завиткување Со Балон Божиќна Лента За Занаети, Цвеќарница, Денот на Вљубените, Украс за Забави.

Поврзани производи..