• Свеж
Зоолошка Градина за термичка Помош-Превртете Ја Мечката Од Лаванда-Деца Топла И Ладна Подлога За Греење За Ублажување На Болки Во Микробранова Печка Полнето Живот?
zoom_in

Зоолошка Градина за термичка Помош-Превртете Ја Мечката Од Лаванда-Деца Топла И Ладна Подлога За Греење За Ублажување На Болки Во Микробранова

DEN 319.20

Стока
check Во продавницата

ДИЗАЈН НА ЖИВОТНИ ОДОБРЕН ОД ДЕТЕ Направен од 100% памук, вашето дете ќе сака да ја гушка оваа полнета мечка од лаванда без разлика дали им треба ладно пакување мраз или топла облога ЗАГРЕЈТЕ ЈА И ИЗЛАДЕТЕ Ја оваа играчка од мечка од лаванда може да се чува во замрзнувач за да се користи како крпа за ладење детско пакување мраз за бу-бус. Дополнително, загрејте го за користење како подлога за греење во микробранова печка. ТОЛКУ МНОГУ УПОТРЕБИ Користат Откако сте надвор на топлина и бубачки, кога ќе се појави студената сезона, по забавен (но заморен) ден во паркот и многу повеќе. ПРИРОДНО ПОЛНЕЊЕ со патентиран процес развиен од лекар, природното полнење со пченка е отпорно на мувла и ќе одржува стабилна температура до 45 минути. Неопходна ПРВА Помош животните со ТЕРМИЧКА Помош се задолжителни работи за бременост при порибување комплет за прва помош за бебиња, за новороденчиња и мали деца. Овие природни пакувања мраз можат да обезбедат олеснување на болката во забите и олеснување на повредите во текот на детството.

Поврзани производи..