• Свеж
Торби За Хигиенски Салфетки, Менструална Чаша Торбичка За Нега На Рампа За Жени Тинејџерки, Мини Женски Период Комплет Торба, Жолта Елен Силуета
zoom_in

Торби За Хигиенски Салфетки, Менструална Чаша Торбичка За Нега На Рампа За Жени Тинејџерки, Мини Женски Период Комплет Торба, Жолта Елен

DEN 175.84

Стока
check Во продавницата

Заштита на приватноста : торбата За складирање на хигиенски салфетки е специјално дизајнирана за менструални резерви на девојчиња, може поефикасно да ви помогне да избегнете срам на училиште или надвор за време на специјални периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност Мала Големина : големината на нашата торба за тампони е 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см, може да собере околу 6-10 санитарни салфетки, лесни за држење во рака и носење. Големина погодна за патување за да се вклопи во ранец или чанта. Повеќе Функции : менструален период санитарната торбичка може да складира хигиенски салфетки, менструални чаши, влошки за нега, пелени, а исто така може да складира промени, кредитни картички, монети, слушалки, козметика, огледала, чешли итн. погоден е за внатрешни и надворешни прилики, како што се училиште, службено патување, патување. Исклучителен Дизајн : торбата За менструална подлога има извонредно печатење и мазен патент и има меѓуслој внатре, што го прави погодно отворањето и затворањето на торбата, заштитувајќи ја вашата менструална подлога или тампони од паѓање или исчезнување. Премиум Материјали : држачот за подлога за Нега е изработен од стадо, сунѓер, ткаенина од оксфорд, материјал погоден за кожата, мек на допир, издржлив и отпорен. Карактеристики на производот : - Материјал : Собирање, Сунѓер, оксфордска ткаенина.

Поврзани производи..