• Свеж
RSTECH 3.5 инчен USB 3.0 ДО SATA Надворешен Хард Диск Комплет+ Алуминиум 4 Порта Ултра Тенок USB 3.0 Податоци Центар
zoom_in

RSTECH 3.5 инчен USB 3.0 ДО SATA Надворешен Хард Диск Комплет+ Алуминиум 4 Порта Ултра Тенок USB 3.0 Податоци Центар

DEN 0.33

Стока
check Во продавницата

RSTECH USB 30 До SATA Надворешен Хард Диск Комплет за 3.5 инчен sata I/II/III HDD SSD До 16tb Поддршка UASP, СО 12v 2a напојување. Алуминиум 4 Порта Ултра Тенок USB 3.0 центар За Податоци за Лаптоп и КОМПЈУТЕР. Ќе добиете : 1* 3.5 инчен Сата Хард Диск Комплет+1* Алуминиум 4 Порта Ултра Тенок USB 3.0 Податоци Центар.

Поврзани производи..